MonkeyKing

Jak přidat titlky v .srt do videa v .mp4 nebo.avi na tabletu?

Mám video a titulky k tomu, ale nevim proč mi to nejde dát k sobě a jak to spustit
Doplňuji:
Stáhl jsem si KMPlayer, ale nejde mi to tam nastavit

Nejlepší odpověď
cochee

Já teda KMP pro tablet (Android?) neznám, ale v prostředí Windows stačí, aby se ty titulky jmenovaly stejně jako to video, s výjimkou té přípony .avi/.srt, a aby se nacházely ve stejné složce jako samotný film, pak by se měly otevřít s filmem automaticky.

Další odpovědi
alexandra

Je třeba,aby film i titulky,měly úplně stejný název,je tam důležité i velké a malé písmeno,jenom ty koncovky jiné,ale to už taky napsal cochee.V přehrávači nic nenastavuješ,to musí jet samo.