Calimë

Jak přidat kontakt na Skype (aktuální verze)? (…)

dotyčnému jsem napsala přes takovéto v pravém sloupci: napsala jsem jméno, klikla na kontakt a napsala žádost o přidání čico. mám tam ale u dotyčného kontaktu v tom útvaru bílou zacyklenou šipku na šedém poli a zelený ovál: vyžádat podrobnosti o kontaktu. to mi zase nabízí nějakou zprávu. co mám dělat k urychlení procesu???

Odpovědi
Bedy

Buete muset počkat, až si Vás druhá strana autorizuje. Pak teprv uvidíte její status.