BeruškaSedm.

Jak přibrat?

Dobrý den,je mi 13 merim 163 a vazim 41 kg. Mám problém s pribiranim,pres školní rok je to ještě horší,protože ve škole nesvacim,nvetsinou na to zapominam. Ještě je problém,ze nejím spoustu věci,a hlavně nejím moc zeleniny a ovoce. Tak každý den si s nim jablko,a k obědu mám třeba okurkovy salát a mrkev…nejim maso,mám az moc rada zvířata a kdyz si preedstavim ze jim králíka,Kure,prase atd…tak to nejsem schopna sníst, jim jenom kuřecí,ale taky velice male množství,nemám rada žily v mase atd…z toho se úplné stitim,a hnusi se mi to. Už nějakou dobu se snazim přibrat,ale nedari se mi to.. Ve škole mi říkají párátko atd.,já už nechci byt tak hubená,nemám ani zadek a prsa,oproti spoluzackam. Menstruaci jsem dostala,ale už je to asi 2. Mesic a stále se nedostavila. Nejsem anorekticka?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud nebudeš jíst normálně, tak nepřibereš. Kuřecí maso stačí,ale musíš jíst sacharidy, ovoce, zeleninu, rostlinné tuky. A jez ryby : tuňáka, lososa ap. 🙂
Již zodpovězené otázky na toto téma : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99i­brat%20%3F

Další odpovědi
anonym

Můžeš být klidná, anorektička nejsi, už jen z toho důvodu, že anorektička by si to nedokázala přiznat, to že anorektička je. S jídlem se musíš ,,polepšit" opravdu jíst musíš víc, okurkovej salák a mrkev na oběd? To jako vážně? Mě je 14 let, vážím 60 kg, a měřím 168 cm a na oběd byy mě toto zdaleka nestačilo, a ty nemáš ve škole hlad? A snídáš alspon? A s menstruací si zatím nedělej starosti, já to měla podruhé až za 3 měsíce od první, ze začátku je hodně nepravidelná :) A prsa budeš mít po dětech velká dost, to se neboj :)

Daniel16

Hele, mně je taky 13, měřím kolem 170 cm a jsem kluk. Ještě před půl rokem jsem vážil asi 43 kg… Anorektik rozhodně nejsem. Teď mám zhruba 47 kg a to mi celkem vyhovuje… S jídlem jsem měl problémy, když jsem byl menší. Počkej třeba půl roku a pokud nepřibereš, tak ti poradí asi i lékař, ale marci1 má pravdu… A rada… To, že máš ráda zvířata neznamená, že je nemůžeš jíst… Vem si to tak, že je to úplně normální, že se ta zvířata zabíjejí… Taky jsem s tím měl problémy, ale pak jsem si to přebral a uvědomil, že když už to zvíře zabili, tak ať aspoň nepřijde nazmar… A anorektička má psychické problémy…

Klára K.

Ha, s tou váhou, výškou a věkem jsme na to ÚPLNĚ stejně. Jakože přesně, fakt.
Hele, taky jsem zepředu úplně placatá, to asi člověk neovlivní, a jestli chceš hezkej zadek, tak posiluj (takhle to aspoň dělám já)