Jak přibrat…

Dobrý den.Mám takový problém a to, že mi jdou vidět dva žebra na břichu.Vážím 64 kg.Nevíte jak bych měl přibrat???Jdou mi vidět také dost klouby a to na koleni,a zápěstí.

Odpovědi
Berušinka

Takový problém mám také. Slyšela jsem, že ti doktor může píchnout injekci s vitamínem B12. Jez pravidelně – určitě jez všechno tak nějak, ale vyváženě. Tuky, cukry … nesportuj víc jak půlhoďky denně.

hanny 2

Musíš se pořádně přežrat a moc se nehejbat,jenom se převalit na bok a odpočívat.Zásadně nesportovat a žádným způsobem nevydávat energii!

venkovan

To přes internet nevyřešíš. Nenapsal(-a)věk, zdravotní stav apod. Třeba hubenost je způsobena nějakým zdravotním problémem. Takže pokud je dlouhodobá, přiměřeně ke svému věku a pohybu do sebe láduješ potraviny šel bych k lékaři.

Wanny

Doporučila bych EMULIPS doplněk stravy, obohacený zvýšenou hladinou vitamínu E, při pravidelném užívání s kombinací s vlákninou napomůže upravovat tělesnou váhu.

Zdroj: www.okg-family.ic.cz

DomcaJe

  • Známá také potřebovala přibrat, byla vždy hodně hubená, ale opravdu hodně. A nedařilo se jí přibrat. Tak vyhledala odborníky a podařilo se jí to. Nabrala skoro 10 kg a je ted fakt spokojená. Ale je vážně těžší nabrat pro někoho, než zhubnout.

Ella2

Ahoj Domčo, prosim,mohu se zeptat jaké odborníky? Kde a koho? :) Děkuji

DomcaJe

Ahoj, tak jsem se ti ptala a byl to prý Svět Zdraví. Stránky maji: https://www.svet-zdravi.cz/
Tak snad ti to pomůže

Ella2

Jo Svět Zdraví, tak to vím, kdo jsou, viděla jsem na ně i reklamy, ale spíše jsem myslela, že pomáhají s hubnutím. Tak děkuji za informace, možná k nim tedy zajdu.

DomcaJe

Obecně dělají výživu, takže obojí :) i třeba prý výživu pro sortovce apod :)
Tak drzím palce.

Ella2

Aha, to jsem nevěděla, děkuji za info :) Já se jím zkusím asi ozvat.

DomcaJe

Určitě zkus, moc ti budu držet palečky. A budu ráda za dobrou zprávu třeba za pár týdnů či měsíců.

Ella2

Určitě se ozvu, tento týden mám k nim jít, tak uvidíme. Pa a díky!

DomcaJe

Tak jsem zvědavá. Tak hodně silné vůle, zatím ahoj 🙂