Minas

Jak přežíváte vedra? Máte nějaké triky, jak se ochladit?

Celý týden, když mám dovolenou, tak mám v pokoji dva fény, které jedou na minimální teplo, ale maximální otáčky a vůbec mi poté není vedro i když je třeba 37, jaké máte vy? Já vedra přežívám docela těžce, můj zdravotní stav není nejlepší a proto mi velká vedra nedělají dobře.

Jsem často ve švédsku, vyhovuje mi jejich počasí, trpím pouze na horka, zimy miluji.

Jak přežíváte vedra a máte nějaké triky, jak bych ochlazen ?

Nejlepší odpověď
redy

Můj pesan to zmákl, rozplácne se v koupelně na dlaždičky a vyplázne jazyk.
Ale u mě to moc nefunguje ;-D
Takže jedině větrák.

Další odpovědi
iceT

Těšením se na zimu nebo přinejmenším na ochlazení…To víš,člověku se nezavděčíš,buď je mu vedro nebo trpí zimou

ptáč

V zateplených domech by se mělo větrat přes noc. Pak se dá dosáhnout rozdílu teplot o 6°C. Jinak dnes jsem wapkoval otlučenou fasádu tak jsem si dopřál mlžnou koupel pomocí wapky. Teď se naložit někam do vody a pít piva.

Dane

Pokud musím být delší dobu venku, tak mám nejraději studený obklad na hlavu. Ten získáš tak, že naliješ do prázdné plastové flašky vodu a vložíš ji na pár hodin do mrazáku. :)

mosoj

No teplo bylo, ale asi od 12:00 až do večera jsem dělal venku na renovaci plotu.
Když už se mně vařila hlava (zásadně nenosím žádné pokrývky hlavy), šel jsem si vypít kávu do suterénu domku (22oC) a
znovu ven.

marci1

Ventilátor, nohy v „lavoru“ a rosit se rozprašovačem, stejně jako květiny. Ven chodit jen brzy ráno a později večer. 🙂

anonym

Větráky ani nic takoýho nepoužívám,v domku je docela fajn,horší je to v práci.
Chladím se pivem,popř.sprchou.

ReHu

Já jsem nadšená.
V zimě přežívám.
Jak již zde bylo uvedeno, dobrý je chladivý gel.
Popř chladivý šátek.

StandaSan

Hezký den, my doma máme klimatizaci a na ven jsme si teď koupili slunečník – konkrétně tenhle: https://hracky­zadobrekacky.cz/hrac­ky-na-zahradu/zahradni-slunecniky/po­lohovatelny-slunecnik-3m-bpb3 – abychom měli alespoň nějaké pohodlné místo ve stínu, než se pustíme do stavby pergoly :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.