Jak přežít menstruaci na treku?

Pojedeme asi na třídení túru do Tater, jenže já mám mít zrovna v tu dobu menstruaci. Celkem mi to nahání hrůzu jak to tam budu řešit protože možnost nějakého mytí, wc apod. nikde nebude. Jak to děláte vy? (posunutí antikoncepcí nebo práškama nejde)

Nejlepší odpověď
Deli

To bude náročné, pokud by to šlo, odložila bych to. To je ale asi nereálné, takže do batohu Ibalgin, vlhčené hygienické ubrousky a zásobu o.b. Pak už jen doufat, že v Tatrách ještě neopadalo lupení z křovisek :-/

Další odpovědi
Pájo

Hygienické potřeby s sebou a zabalit tak, aby byly vždy při ruce…pokud menstruaci zvládáš jinak v pohodě, nerušil bych to. Chce to jen dost vložek, tamponů a dostatek vlhčených hygienických ubrousků..myslím, že toho soukromí se vždycky trochu najde.

Terryle

Slyšela jsem, že prý krvácení omezuje i kyselé – citron nebo něco takového. Každopádně ten Ascorutin by měl být účinnější (a mně v tomhle nikdy nepomáhal).
Jinak se fakt hodně zásobit těma vlhčenejma ubrouskama (třeba v DM mají šikovné balení v krabičce, nerozpatlá se v krosně a stojí asi 30 peněz) – těma se dá zlikvidovat i „nehoda“ na kalhotách, pokud se na to přijde hned…

iceT

Existují pilulky,jmenují se Ascorutin a minimalizují\o­mezují krvácivost,mamka mi je jednou dala,když jsme jeli na třídenní školní výlet zrovna v té době.
Myslím,že i v lékárně by vám poradili nebo doporučili nějakou možnost.
Jinak s sebou to,co poradili přede mnou.
http://www.le­karna.cz/asco­rutin-tbl-obd-50/

pokazdejinak

pokud se vám nepovede posunout si menstruaci (s tím by měl poradit gynekolog), tak doporučuju menstruační kalíšek – mě většinou stačí měnit ho ráno a večer… a v nouzi ho stačí vypláchnout vodou třeba z lahve, ale zavádět čistýma rukama(!) takže ubrousky na intimní hygienu s sebou

http://www.ka­lisek.cz/