redy

Jak přežili vaši miláčci silvestrovskou noc?

Myslela jsem že to půjde, ale když to začalo lítat kolem baráku, můj pesan se rozštěkal, a chtěl se schovat pod stůl.
Jenže se tam nevešel, a jak stůl nadzvedl, dostal nerva, a vlítl mi do okna.
No, dopadlo to pro mojiho pesu v uvozovkách dobře.
Jak vy, a váš zvířecí, či kočičí přítel?
Dobrý?
Děkuji

Nejlepší odpověď
GM

Kocouři doma v pohodě, přimáčknutí ke mně každý z jedné strany. Na chalupě mladí vzali psa a kočky dovnitř, tak snad taky v pohodě.

Další odpovědi
Nakobyl

Od šesti večer se mi bázlivá kočička / pes jí kdysi utrhl nožičku/ nehnula od nohou, při každém bouichnutí jsem ji musel hladit,ale půlnoc nevydržela a utekla někam do své venkovní skrýše, kde musela trpět. Přišla domů kolem druhé. Výhodou je, že kočička má nízký práh vědomí a tak brzy na ony útrapy zapomene. Teď spokojeně spí v pelíšku.

anonym

ta moje usínala už v deset, i když tu lítaly petardy od 16 hodin. v půlnoci jsme si připili a najednou ožila 😁

jinak když to vezmu jako psího miláčka, tak můj bývalý psí miláček (Novofundland), byl laxní k výstřelům. cvičil jsem ho proti nim a nakonec je to v jeho povaze

BANAN93

Asi v pět se u mě zastavil kamarád, tak jsme dávali cígo v pergole a můj pes tam byl s náma – kamarád zrovna řikal že musí psa zabezbečit na to bouchání. Na to jsem mu řekl, že můj pes to zvládá dobře, že je „drsňák“ a vzápětí někdo odpálil sérii silných bouchacích raket asi 50m od nás a můj pes hned přišel k nám do pergoly a zalezl pod stůl, pak ještě chvíli nechápavě koukal tím směrem. Jinak pak byl celou dobu doma a to už mu nevadilo :D

Lamalam

Trpěl jako zvíře. Od půl desáté do jedné jsem ho musela chovat v náručí. Teď už je v pohodě, lítá ve sněhu jako blázen. Mám na mysli pejska, velkej miláček se ožral a teď také trpí jako zvíře.

gecco

Dobrý…
😉
Můj miláček se tak moc nebojí, stačí zacpat ušiska…
😉

arachis

Štěně – první Silvestr -nulová odezva.
Kocour,věčně spící se šel nadlábnout,když už ho tedy něco probralo.
Kočka seskočila z okna na židli.
Kocour – první Silvestr – schoval se pod židli,ale žádná panika.

kapka

Naše fenka to zvládá dobře, nějak zvlášť ji rány neznervoznuji a nedesi. O půlnoci, když jsme šli ven, tak byla jen trochu rozrušená, postekavala. Ale neschovavala se, neklepala nebo tak. Spis není úplně normální, když se v tu dobu najednou celá „smečka“ sebere a jde ven, navíc do ramusu. Já ji s sebou nebrala, ale kdybych ji vzala, tak by asi s nami normálně šla.