Avatar uživatele
redy

Jak přežili vaši miláčci silvestrovskou noc?

Myslela jsem že to půjde, ale když to začalo lítat kolem baráku, můj pesan se rozštěkal, a chtěl se schovat pod stůl.
Jenže se tam nevešel, a jak stůl nadzvedl, dostal nerva, a vlítl mi do okna.
No, dopadlo to pro mojiho pesu v uvozovkách dobře.
Jak vy, a váš zvířecí, či kočičí přítel?
Dobrý?
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, briketka10, gagaga, anonym, Lamalam, gecco před 3009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GM

Kocouři doma v pohodě, přimáčknutí ke mně každý z jedné strany. Na chalupě mladí vzali psa a kočky dovnitř, tak snad taky v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nakobyl

Od šesti večer se mi bázlivá kočička / pes jí kdysi utrhl nožičku/ nehnula od nohou, při každém bouichnutí jsem ji musel hladit,ale půlnoc nevydržela a utekla někam do své venkovní skrýše, kde musela trpět. Přišla domů kolem druhé. Výhodou je, že kočička má nízký práh vědomí a tak brzy na ony útrapy zapomene. Teď spokojeně spí v pelíšku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ta moje usínala už v deset, i když tu lítaly petardy od 16 hodin. v půlnoci jsme si připili a najednou ožila 😁

jinak když to vezmu jako psího miláčka, tak můj bývalý psí miláček (Novofundland), byl laxní k výstřelům. cvičil jsem ho proti nim a nakonec je to v jeho povaze

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Asi v pět se u mě zastavil kamarád, tak jsme dávali cígo v pergole a můj pes tam byl s náma – kamarád zrovna řikal že musí psa zabezbečit na to bouchání. Na to jsem mu řekl, že můj pes to zvládá dobře, že je „drsňák“ a vzápětí někdo odpálil sérii silných bouchacích raket asi 50m od nás a můj pes hned přišel k nám do pergoly a zalezl pod stůl, pak ještě chvíli nechápavě koukal tím směrem. Jinak pak byl celou dobu doma a to už mu nevadilo :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Trpěl jako zvíře. Od půl desáté do jedné jsem ho musela chovat v náručí. Teď už je v pohodě, lítá ve sněhu jako blázen. Mám na mysli pejska, velkej miláček se ožral a teď také trpí jako zvíře.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Dobrý…
😉
Můj miláček se tak moc nebojí, stačí zacpat ušiska…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Štěně – první Silvestr -nulová odezva.
Kocour,věčně spící se šel nadlábnout,když už ho tedy něco probralo.
Kočka seskočila z okna na židli.
Kocour – první Silvestr – schoval se pod židli,ale žádná panika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Naše fenka to zvládá dobře, nějak zvlášť ji rány neznervoznuji a nedesi. O půlnoci, když jsme šli ven, tak byla jen trochu rozrušená, postekavala. Ale neschovavala se, neklepala nebo tak. Spis není úplně normální, když se v tu dobu najednou celá „smečka“ sebere a jde ven, navíc do ramusu. Já ji s sebou nebrala, ale kdybych ji vzala, tak by asi s nami normálně šla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek