Maljian

Jak převést rar a exp soubory na sav?

Doplňuji:
(omluva za zařazení otázky do špatné kategorie.)

Odpovědi
cochee

Formát .rar (v dalším textu tečky vynechám) je zkomprimovaný soubor, může obsahovat cokoliv. Vznikl kvůli šetření „místa.“ Obdoba je zip, 7z, z počítačového pravěku třeba arj, lzh, zoo a další. Rar umí otevírat aplikace WINRar a tuším, že některé i 7zip.

Soubor exp mi nic neříká a sav jsem viděl vesměs jako uložené pozice u nerůznějších her.

Takže obávám se, že pokud to nebude rar, obsahující v sobě ty zkomprimované expy a savy, tak to nepřevedeme nijak.