KatkaM

Jak převést pdf do wordu rychle a zdarma?

Má někdo jednoduchý návod pro OPRAVDOVÉHO začátečníka, jak převést pdf do wordu rychle a zdarma, tak, aby převedený dokument byl srozumitelný a přehledný (pookud možno)?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Stáhni si nějaký konvetor, např. – http://free-pdf-to-word-doc-converter.en.sof­tonic.com/dow­nload#downloa­ding (v levé části si vybereš uložený .pdf; v pravé místo a název cílového souboru)…
Každopádně – pokud nebudeš mít patřičný font, může se ti zkonvertovaný soubor objevit ´ne-česky´ – to vyřešíš buďto stažením vhodných fontů a nebo změnou fontu na český.
😉

Další odpovědi
anonym

Přepiš jej… PDF ukládá jazyk tisku – bohužel je však uzavřený, pročež neexistují žádné valně fungující nástroje. Existuje jen to, co poskytuje Google. Netřeba tedy dávat odpověď – stačí hledat… Pokud tam máš především text, pak jak jsem psal – přepiš jej… (Samozřejmě zkopírovat, jenže pak také upravit → bude to hoodně rozbité po vložení do Wordu.) Právě proto vždy dávám přednost OpenSource → tam vše funguje snadno, rychle, … (Chyb daleko více, avšak s možností je opravit!)

Luxx

na tohle se hodí zamzar.com, nemusíš nic instalovat.. je to on-line a jednoduché

step 1 – vybereš a nahraješ soubor
step 2 – vybereš typ souboru (.doc)
step 3 – napíšeš svůj e-mail
step 4 – převedeš formát tlačítkem Convert

na e-mail ti pak přijde odkaz na stažení převedeného souboru

Zdroj: http://www.zam­zar.com/

ivzez

Na převod PDF do Wordu existuje spousta nástrojů,
ale ne každý dokáže každý soubor PDF převést bezchybně,
některá PDFka se nepodaří převést vůbec.

Nejčastější chyba jsou v převodu češtiny a ve ztrátě formátování.

Pokud to spěchá, řiď se radou Matesaxxe – přepis zabere méně času
než postupné zkoušení různých možností, případně další opravy jazyka
i formátování.

Tipy nepíši žádné – je jich opravdu hodně a za žádný
bych „nedala ruku do ohně“.

Dochy

Matesaxi – než něco napíšeš, ověř si to.

„existuje jen to co poskytuje google“ google (pokud se v poslední době něco nezměnilo) nemá s PDF nic společného, je to formát od Adobe.

„PDF ukládá jazyk tisku – bohužel je však uzavřený, pročež neexistují žádné valně fungující nástroje“ – „…PDF je otevřeným standardem a je snadno přenositelný … 1. července 2008 byl tento formát publikován jako standard ISO 32000–1:2008 (vycházející z PDF 1.7).“ – wikipedie

Je fakt, že jsou tam nějaké kličky, základ je ale otevřený.

gecco

Matesaxi – možných konvertorů (i free) jsou desítky…
😉