Jak převést do pdf ?

Zdravím,mám tu jeden problém.Na CD mám nahrány soubory (SolidWorks) ,ale potíž je v tom ,že na počítači nemám nainstalován ten program (SolidWorks) tím pádem to nemohu otevřít.Kamarád mí říkal ,že by to mělo takhle jít.Díky za rady
Doplňuji:
Děkuji za rady ,nainstaloval jsem si trial verzi Adobe Acrobat 9 pro ,ale napsalo mi to ,že program nepodporuje formát

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Možná se ozve nějaký expert a překvapí, ale já myslím, že to bez toho programu neotevřeš. Jedná se zřejmě o nějaký technický výkres nebo konstruční model. SolidWorks je specifický a v jiný program to neveme. A myslím že ani adobe acrobat ti z toho pdf neudělá, když to nemůžeš otevřít a dále zpracovat. Nejsem si jistá jestli sám SolidWorks dokáže ukládat v pdf, pokud ano, musel by to kamarád v tomto formátu uložit, pak už to otevřeš v běžném adobe prohlížeči.

PS: Do PDF "převádí" soubory adobe acrobat - program, ne prohlížeč!!!

Další odpovědi:

Pokročilý

Adobe Acrobat Profesional, umi zpracovat většinu autocadovýcv (tudiz i soubory ze solidworks). Zpracovat se rozumí, ze z nich udela pdf dokument.
Zkus si stahnout trail verzi nebo zkus nejakou free nahradu za Adobe Acrobat.

Pokročilý

Pro otevření je opravdu potřeba SolidWorks. Pokud mají nějakou free verzi, tak použijte tu. Je možné, že bude tento program pouze jako prohlížeč s možností tisku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.