muhamed

jak pretahnout fotky z picasa

Mam problem. Potrebuji so vymazat vsechny fotky z pc, ale nejdriv si je chci dat na flashku. No a ty fotky nejsou nikde jinde nez v picasu jak to mam udelat? Dik

Odpovědi
Sůwa

Mohl bys to popsat podrobněji, ale z Picasa můžeš fotky po složkách exportovat do složky na pevném disku a odtud na flashku. Možná jsou i jiné možnosti, ale to se podle informací nedá poznat.

www

Označit snímky a pak zkopírovat třeba přímo na flash. Pak vše odstranit.
Chybou je už samotné ukládání fotek do Picasa. Lepší je uložit do systémové složky se kterou lze pracovat jakkoliv.
Zkušenost