Georgo2010

Jak přesvědčíte šéfa, aby Vám zvýšil plat a nenahradil Vás místo toho někým jiným „za stejné peníze“?

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to jde někdy moc těžko ,to bys musel být mooooooooooc dobrej o on v dobrým rozmaru

Další odpovědi
Kroupič

Jednoduše :D Naval prachy ty sketo jinak jdu jinam ke konkurenci :D A uvidíš jak se peníze posypou :D

venkovan

Dobrý zaměstnavatel kvalitní zaměstnance nepropouští, protože „koupit“ si nového kvalitního je dost nejisté. Následuje i další ztráta při zaškolení atd.
Nicméně Mongolec se stavebním kolečkem jezdí skoro tak dobře jako našinec a je podstatně levnější.

tom004

Hm,tak to už je taková vyšší škola diplomacie.Něk­dy,ani ta nepomůže.:)

anonym

Bude hur. Bude se v budoucnosti nahrazovat ne za stejne penize , ale za mene penez. A verte , budou fronty !! Dnes jsou nekolika stovkove listiny ve Francii – poradnik na uklid pod Eifelovkou. A verte mi nebo ne , prs 70 % je mezi nimi stredoskolaku a vysokoskolaku. Proste , maji rodiny , bydleni , naklady jako vsichni ostatni a jsou bez prace ☹ … -iv-

P.T.

Důležité je vědět, jak kvalitní a výdělečný pro firmu jsem. Jestli teda vůbec máte na to, říct si o víc peněz bez toho, aby měl pocit, že Vás místo toho může nahradit… Pokud jsou Vaše výsledky nadprůměrné, bude mu hned jasné, že si nemůže dovolit o Vás přijít. Pokud ale máte průměrné výsledky, radši s tím požadavkem za ním ani nechoďte, mohl by jste si sám vykopat hrob.

arygnoc

ukažte mu v čem jste nenahraditelný.

a že by jste to rád zaplatit.
pokud jste nahraditelný, těžko uspějete.