Andreaa

Jak přesvědčit rodiče na přestup na jinou základní školu?

Ještě před prázdninami mě ve škole začli šikanovat a všichni se se mnou přestali bavit. Když jsem se svěřila rodičům , řekli mi že se to určitě zlepší a nemám to řešit .. Kdy jsem se ptala spolužáků co jsem jim udělala ani mi neodpověděli ..Naopak. Začli mi nadávat ještě víc. Proto chci přejít na jinou školu (Kde mám kamarády) a být zase normální. Problém je v tom že mě rodiče absolutně nechápou a myslí si že od toho chi jenom utéct.. Ráda bych se jim postavila a něco s tím udělala jenomže ted už to nejde .. Co mám dělat ? :(

Nejlepší odpověď
david22

Tady je každá rada drahá. Asi bych zašel za výchovným poradcem v rámci školy. Případně za učitelem/ředi­telem(zástupcem), nebo jiné kompetentní osoby.
Rozhodně to řeš !!

Další odpovědi
anonym

nahraj si to na telefon 🙂