Avatar uživatele
didjem1

jak přesvědčit rodiče abych si mohla koupit the sims 3?

Jde o dodatek roční období.Chtěla bych si ho koupit ale mamka mi mé peníze dala do pokladničky která se musí otevřít jedině tím že se zničí.
Nechci to udělat tajně protože mamka je taková že by to hned zjistila a když ne naštve začne mi peklo.Radši bych ji přesvědčila a vím že to bude hodně těžké protože moje mamka není jako ostatní hodné mamky které se lehce přesvědčí.Řeknu slovo Sims a nadává:,,Neotravuj furt se simíkama.Je v tom moc peněz…"
Doplňuji:
Jde o dodatek roční období.Nechci to udělat za jejími zády protože bych měla hodně velký pr**er.Spíš ji nějak přesvědčit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, Lordcruss před 3770 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Front

Našeptávač a vyhledávání je na co?! http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99es­v%C4%9Bd%C4%8Dit%20ro­di%C4%8De

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

No tak nebudeš hrát.Už mi tyto otázky začínají pěkně lézt na nervy!Na takové kraviny se opravdu musíš ptát?Lidé potřebují pomoct s věcma které jsou o mnoho důležitější než nějaká přiblblá PC hra.Ty děcka si už opravdu dneska neumí hrát.Jak nám bylo fajn bez všech PC,FB a blbých statusů spolu s debilitou dnešních rozežraných soplů, co se neumí zabavit jinak než na PC popřípadě pomocí alkoholu a ke všemu jsou drzí mistři světa.Do háje s touhle dobou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dhampir

tak ho nekupuj ale stahni popřípade si ho od nekoho pujc

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
didjem1

Awe: Slušně jsem se zeptala.A jestli se ti otázka nelíbí nemusíš na ni odpovídat.
Neptám se abych narazila na člověka jako jsi ty ale na slušné lidi co odpoví normálně.Víš co leze krkem mně? Lidi co z PC dělají machra jako ty.
Nevíš kolik mi je ale proto že hraji PC hru jsem drzí sopel?Mslím že ty taky nějakou hru hraješ např.minecraf­t.Fajn.Jsi drzé soplivé děcko protože hraješ minecraft,counter stike nebo nějakou jinou hru co hraješ.
Front:Promiň jsem tu nová a ještě se tu tak neorientuji.Ale je lepší se pro jistotu zeptat dvakrát než vůbec. ;)
dhapir: Mám originální a stahování se bojím protože by se mi mohly pokazit klíče od her. půjčit si taky nemůžu protože jediný koho znám a má tenhle datadisk je kamarádka a ta má hry stáhlé :(

před 3768 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby