didjem1

jak přesvědčit rodiče abych si mohla koupit the sims 3?

Jde o dodatek roční období.Chtěla bych si ho koupit ale mamka mi mé peníze dala do pokladničky která se musí otevřít jedině tím že se zničí.
Nechci to udělat tajně protože mamka je taková že by to hned zjistila a když ne naštve začne mi peklo.Radši bych ji přesvědčila a vím že to bude hodně těžké protože moje mamka není jako ostatní hodné mamky které se lehce přesvědčí.Řeknu slovo Sims a nadává:,,Neotravuj furt se simíkama.Je v tom moc peněz…"
Doplňuji:
Jde o dodatek roční období.Nechci to udělat za jejími zády protože bych měla hodně velký pr**er.Spíš ji nějak přesvědčit.

Nejlepší odpověď
Front

Našeptávač a vyhledávání je na co?! http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99es­v%C4%9Bd%C4%8Dit%20ro­di%C4%8De

Další odpovědi
Awe

No tak nebudeš hrát.Už mi tyto otázky začínají pěkně lézt na nervy!Na takové kraviny se opravdu musíš ptát?Lidé potřebují pomoct s věcma které jsou o mnoho důležitější než nějaká přiblblá PC hra.Ty děcka si už opravdu dneska neumí hrát.Jak nám bylo fajn bez všech PC,FB a blbých statusů spolu s debilitou dnešních rozežraných soplů, co se neumí zabavit jinak než na PC popřípadě pomocí alkoholu a ke všemu jsou drzí mistři světa.Do háje s touhle dobou

dhampir

tak ho nekupuj ale stahni popřípade si ho od nekoho pujc

didjem1

Awe: Slušně jsem se zeptala.A jestli se ti otázka nelíbí nemusíš na ni odpovídat.
Neptám se abych narazila na člověka jako jsi ty ale na slušné lidi co odpoví normálně.Víš co leze krkem mně? Lidi co z PC dělají machra jako ty.
Nevíš kolik mi je ale proto že hraji PC hru jsem drzí sopel?Mslím že ty taky nějakou hru hraješ např.minecraf­t.Fajn.Jsi drzé soplivé děcko protože hraješ minecraft,counter stike nebo nějakou jinou hru co hraješ.
Front:Promiň jsem tu nová a ještě se tu tak neorientuji.Ale je lepší se pro jistotu zeptat dvakrát než vůbec. ;)
dhapir: Mám originální a stahování se bojím protože by se mi mohly pokazit klíče od her. půjčit si taky nemůžu protože jediný koho znám a má tenhle datadisk je kamarádka a ta má hry stáhlé :(