Rene Slosar

Jak přesvědčit rodiče aby mi dovolili psa?

Nejlepší odpověď
hanulka11

přečti si toto

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­142&q=jak+p%C5%99es­v%C4%9Bd%C4%8Dit+ro­di%C4%8De+aby+mi+do­volili+psa&sa=Vyh­ledat#692

Další odpovědi
www

Ano, už to tu bylo.
Hlavně je přesvědč, že se o něj budeš umět celý život zvířete starat tak, jak ta či ona rasa vyžaduje !
A ty jsi tím skutečně jista ?

romy

tohle jsem zažila i ja když to ma byt pes z utulku požičej si ho a snaž se aby se tvojim todičum zalibil 🙂