Jak přesvědčit rodiče?

v poslední době mi není dobře asi mám chřipku... A rodiče se mnou nechtějí jít k doktorce poradte jak je mám přesvěčit aby se mnou šli k doktorce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Kolik je ti let? Myslim, ze i kdyz nejsi plnolety/a, tak k doktorce obvodni muzes dojit i sam/a. Moc mi to hlava nebere, cely ten dotaz. Jsou dve moznosti: maji za to, ze ti nic neni (pak k tomu musi mit duvod, napr.dite casto simuluje kvuli skole atd - normalni rodic by zdravi sveho ditete neignoroval), nebo to nejsou normalni rodice. Pokud je ti zle, jdi k doktorovi sam. Ten uz zvazi, co a jak dal.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ani já netuším věk nebo nakolik jsi schopný/á dojít k lékaři sám/a.

Pokud ale máš skutečně chřipku, pak předpokládám, že je to docela nápadné. Klasická chřipka sice netrvá dlouho, ale projevuje se horečkami, bolestmi svalů a kloubů,člověk může být malátný - tj. motá se mu hlava a je takový "vláčný", občas se k ní může přidat ještě rýma. Nicméně, chřipku by Vaši snad nepřehlédli. Jestli Ti ale je tak, jak popisuji a rodiče to přesto neberou vážně, tak buď zajít k lékaři samostatně nebo jim to prostě vysvětlit, že je Ti pravdu zle.

Zlatý

pokud vám opravdu není dobře tak by jste doktora navštívit měli.měl/a by jsi rodičům říci že bez lékaře se ti to nespraví.nevím kolik je ti let pokud jsi ale dospělí můžeš si taky zajít k lékaři už sám.nevím proč to tvoji rodiče odmítají ale napadá mě jen jediné nemají peníze na léky,a proto jsou s tebou doma.ale je to jen mé tvrzení .skus si s nimi prostě promluvit ještě jednou a uvidíš

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.