Pokročilý

Jak přesvědčit partnera k platonické lásce?

Dobrý den,mám takový dotaz.
Bude mi 16 a mému přítelovi je 19, jsme spolu rok a měsíc.Chtěla bych aby mezi námi byla platonická láska, nebo aspoň tento způsob soužití bych chtěla zavést.Přes celý rok co jsme spolu jsme nikdy neměli pohlavní styk.Myslím si že to není potřebo do vztahu.
Mám tento způsob lásky vůbec zavéset, když s tím partner nesouhlasí že by to mělo být na stálo.Nebo nemám nad tím vůbec přemýšlet?
Děkuji za odpovědi a rady!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Pokud jde o láska bez sexu, tak ti zaručuji, že ho buď z tebe časem vymámí (muži jsou prostě stvořeni k tomu, aby zplodily potomky) nebo nakonec zjistíš sama, že ti samotný cit nestačí. Jelikož je ti teprve 15 nedivím se ti, že se ti do toho nechce. Rozhodně ti nedoporučuji to zavádět, protože pochybuji, že bys pekousla, že tvůj partner spí s jinýma holkama, protože ty to odmítáš.
Pokud se na to necítíš a on tě dostatečně má rád jistě ještě počká, ovšem nezapomínej (nechci tě strašit), že kluci v tomhle věku moc neradi čekají.

Další odpovědi:

Bronzový

pripominas mi me v mych 18letech.muj muz byl muj prvni,a ja tak lpela na sve poctivosti,ze jsem s nim uzavrela ustni dohodu,ze se nebudeme milovat.on,o osm let starsi,me tak miloval,ze souhlasil.vydrzela jsem to dva mesice.pochopila jsem,ze tak je to spravne.ALE-v tvem pripade a veku,je tve rozhodnuti take spravne a pritel by jej mel respektovat.nedelej nic,co nechces.a pokud nepocka,nestal za to.ja se milovala az po svatbe.

Zlatý

Musel by to sám chtít, nemůžeš někoho k něčemu přesvědčovat! Musíte chtít to samé, aby to mohlo fungovat. Pokud on sex chce a Ty ještě ne, může nějaký čas čekat, ale dlouho to nevydrží...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.