nighe

Jak presvedcit lekare, abych mohla jit marodit?

Jsem na tom psychicky spatne kvuli praci. Jednani mych nadrizenych me dohnalo az k tomu, ze jsem byla nucena dat vypoved. Jsem tedy ve dvoumesicni vypovedni lhute. Myslela jsem si,ze ty dva mesice to nejak vydrzim, ale situace v praci se zhorsuje a ja mam nervy uplne v kyblu. Potrebovala bych jit marodit cele ty dva zbyvajici mesice, jenomze nevim, jak to udelat. Muj zdravotni stav (fyzicky)je v poradku, tak nevim, jestli kdyz zajdu za svoji doktorkou a reknu ji, jaka je situace, jestli me bude moct nechat marodit takovou dobu. Vubec nevim, co mam delat, sem uz zoufala, v takoveto situaci sem se nikdy neocitla. Prosim poradte, co mam delat.
K psyciatrovi mam strach jit-nechci kvuli tomu jeste muset uzivat nejake antidepresiva nebo tak. Neni nejaky zpusob jak by me mohla nechat marodit ma doktorka?

Nejlepší odpověď
gecco

Marodit můžeš i s psychickými problémy – psychiatr tě může na nemocenskou ´poslat´ taky…
Vylič svou situaci doktorce popravdě – pokud budeš ´kecat´, doktorka to pozná…
😉
_____________­________
No – ani doktorka si nemůže vymýšlet jak se jí zamane…
😉
Ale hlavně – pokud máš psychické potíže, je potřeba je léčit.

Další odpovědi
Šidlo

  1. akože povedzte pravdu…ak je doktorka aspoň trochu slušná, pochopí hneď
  2. ak je doktorka neslušná, teraz je správny čas ju vymeniť
  3. môžete dostať PN aj len tak
  4. nikto vás nesmie nútiť brať prášky, ak nie ste nebezpečná pre seba či okolie
  5. určite nikto nesmie podmieňovať branie práškov na danie PN-ky

inak, ak máte aspoň minimálne dôkazy, alebo známeho právnika, zažalujte tých šmejdov v práci.....už sú na to paragrafy

anonym

Zeptala bych se, jestli jsi svoji práci neodvedla dobře, nebo proč tě šikanovala, došla bych si za její nadřízenou a řekla bych jí to všechno tak, jak bylo, na kolegy se nespoléhej, v této situaci si nikdo netroufne, aby ti snad jen trochu pomohl, to tak trostě ber, nikdo nechce přijít o práci, řekni, že bys tu rozvázačku stáhla, ale nesmí tě dál šikanovat, doufám, že to pochopí také i nadřízení, nejen doktor, ke kterému bych šla hned potom, co bych neuspěla u nadřízeného. Tam bych taky všechno řekla, tak, jak je a klidně si to i přibarvi, třeba do toho zakomponuj stálé zvracení a průjem, nespavost, velkou únavu, co já vím, ale zas to nepřeháněj. To bude dobré, uvidíš. V práci bych teda nerozvazovala, pak nemůžeš asi ani pobírat nějaký penízky od pracáku. Psycholog by ti poradil, nemusíš se cpát práškama, to je jen ve filmu 🙂 K psychiatrovi tě asi taky hned nepošle, no uvidíš sama, hodně zdaru přeju 🙂

marci1

Pokud se necítíš psychicky dobře, lékaře navštiv. 🙂
Doplnění : Praktická lékařka Ti může napsat léky na uklidnění, nemusejí to být hned antidepresiva. 🙂