Avatar uživatele
fine-guy

Jak přesvědčit holku ze seznamky k osobní schůzce?

Jde o to že si už skoro dva týdny píšeme prakticky denně a dost si rozumíme, ve všem si sedíme v tomhle ohledu ale ona furt nějak se nesnaží zajít dál a když jsem jí napsal, že někdy zajdem třeba do kina tak řekla že by to bylo fajn. No a když jsem jí na to odpověděl že kouknu co dávaj a v nejbližší době zajdem tak nepsala jenom "Ehm :D " Tak já nevim co dál. Poradíte někdo prosím?

Zajímavá 0 před 3816 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Zkoušet to dál. MOžná je opatrnější, ale to není jistě na škodu. Určitě neházet hned flintu do žita.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ty jsi asi ještě hodně mladý, viď? 😉
Já být na tvém místě – a holka mi odepisovat tak, jak to líčíš, už dávno koukám po nějaké úplně jiné kočandě. Z jejích odpovědí cítim lhostejnost a nudu – ale rozhodně ne nějaký zájem a už vůbec ne chuť se s tebou sejít.
Mimochodem – ber v potaz i to, že valná část holek na seznamkách existuje jen virtuálně – ve skutečností jde o různá individua obého pohlaví, kteří se takovým předstíráním baví (šmíráci, pedofilové…) – lidi, o které by sis v reálném životě ´ani kolo neopřel´.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

Podle zkušeností jsi zřejmě i velmi mladý a nezkušený, nehledej v tvém věku holky na seznamce, to si nech do stáří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

stratený čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
just anybody

souhlasím s tím, co už napsal(a) mowla a Nuk nuk. Já jako holka bych tohle naspala asi v tu chvíli, kdybych neměla moc zájem ale zároveň se nechtěla nikoho dotknout, anebo kdybych si nabyla jistá jestli jít nebo ne. Některým holkám (většinou těm stydlivějším a opatrnějším) přijde blbé, když je někdo brzy někam zve. Jinak bych asi zkusila nezávazněji konverzovat a pozvat ji někam za dne a na rušnější místo, aby si nemyslela, že jsi nějaký pedofil.
Doplňuji:
*napsala

Upravil/a: just anybody

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek