Jak přesvědčit holku ze seznamky k osobní schůzce?

Jde o to že si už skoro dva týdny píšeme prakticky denně a dost si rozumíme, ve všem si sedíme v tomhle ohledu ale ona furt nějak se nesnaží zajít dál a když jsem jí napsal, že někdy zajdem třeba do kina tak řekla že by to bylo fajn. No a když jsem jí na to odpověděl že kouknu co dávaj a v nejbližší době zajdem tak nepsala jenom "Ehm :D " Tak já nevim co dál. Poradíte někdo prosím?

Odpovědi:

Stříbrný

Zkoušet to dál. MOžná je opatrnější, ale to není jistě na škodu. Určitě neházet hned flintu do žita.

Ty jsi asi ještě hodně mladý, viď? ;-)
Já být na tvém místě - a holka mi odepisovat tak, jak to líčíš, už dávno koukám po nějaké úplně jiné kočandě. Z jejích odpovědí cítim lhostejnost a nudu - ale rozhodně ne nějaký zájem a už vůbec ne chuť se s tebou sejít.
Mimochodem - ber v potaz i to, že valná část holek na seznamkách existuje jen virtuálně - ve skutečností jde o různá individua obého pohlaví, kteří se takovým předstíráním baví (šmíráci, pedofilové...) - lidi, o které by sis v reálném životě ´ani kolo neopřel´.

Pokročilý

Podle zkušeností jsi zřejmě i velmi mladý a nezkušený, nehledej v tvém věku holky na seznamce, to si nech do stáří.

Zlatý

stratený čas.

souhlasím s tím, co už napsal(a) mowla a Nuk nuk. Já jako holka bych tohle naspala asi v tu chvíli, kdybych neměla moc zájem ale zároveň se nechtěla nikoho dotknout, anebo kdybych si nabyla jistá jestli jít nebo ne. Některým holkám (většinou těm stydlivějším a opatrnějším) přijde blbé, když je někdo brzy někam zve. Jinak bych asi zkusila nezávazněji konverzovat a pozvat ji někam za dne a na rušnější místo, aby si nemyslela, že jsi nějaký pedofil.
Doplňuji:
*napsala

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.