Jak přesunout panel oblíbených položek doleva v Explorer 9?

Byla jsem nucena stáhnout si ohavnou verzi Explorer 9, a nelíbí se mi, že zobrazování oblíbených položek je na pravé staně, než jak tomu bývávalo dříve. Zkoušela jsem kliknout na přichicení panelu Ob. položek. Pak se to sice objeví na levé straně, ale je to dokované tak, že stránka se zobrazí až vedle toho, namísto, aby se panel ob. položek zobrazil přes stránku. Jde to nějak přenastavit? :(
Doplňuji:
Michal Kole: ano, ale to je to dokování, o kterém jsem se zmínila výše, že mi to pak stránku posune ke straně namísto aby se panel objevoval přes stránku

Odpovědi
Michal Kole

Stačí kliknout na tu zelenou šipku a máš to vlevo