Heřman

Jak přesunout nebo zkopírovat všechny soubory z mobilu (Sony Ericsson G502) do PC přes nějaký program.

Odpovědi
anonym

Vyndej datovou kartu z mobilu a dej do redukce na veliké karty a potom to vlož do zásuvky v notebooku

mosoj

My Phone Explorer. Nainstaluješ a veškerý obsah včetně sms přetáhneš do programu. Z programu můžeš spravovat celý obsah mobilu všetně mazání SMS apod.
Doplňuji:
http://www.slu­necnice.cz/sw/myp­honeexplorer/

Ar

Používám MOBILedit . Je sice přímo od SE progrm MyPhoneExplorer ,ale MOBILedit mě vyhovuje víc. Musíš si stáhnou „plnou“ verzi. Odkaz ti dát na crack nelze, ale určitě ho najdeš.