vita

Jak přesunout kontakty z mobilu?

Zdravim,jak přesunu veskery obsah(sms,kon­takty…)z Nokie 6300 do Nokie C3–01????????Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

V případě problémů nebo nejistoty stačí zajít na pobočku tvého operátora, kde mají na to své programy na rúzné typy mobilů.
Stojí to cca 50 Kč na rozdíl od profiservisů, kde je cena několikanásobek, také 200 Kč a více.

Další odpovědi
Deli

Využijte bluethoot a počítač, do něhož to stáhnete a pak zas natáhnete do druhého mobilu.
Neznám přesně tyto typy Nokií, ale snad to mají oba. Určitě by to mělo jít i rovnou z mobilu do mobilu…

anonym

využijte software který nokia pro tyto účely dodává ke všem svým telefonům. Nainstalujte si na počítač NOKIA PC SUITE.

Tento program vám umožní vytvořit zálohu starého telefonu připojeného k počítači přes usb kabel či bezdrátově (bluetooth), a obnovou zálohy veškerá data můžete zkopírovat na nový telefon…

využítí záloh pc suite je ten nejpohodlnější způsob a přenesete tak naprosto vše samozřejmě kontakty včetně fotografií, hudby, historie sms … atd

MacChill

Zkopirujte veskery obsah na SIM: v nastavení kontaktů, zpráv

Přesuňte sim kartu do jiného mobilu ,můžete pak obsah zkopírovat do mobilu a kartu použít zpěv v prvním mobilu