M.a.j.k.e.e.

Jak přesunout data z paměti telefonu na paměťovku?

Potřeboval bych přesunout hru z telefonu na paměťovou kartu. Jde o Android 4.2. Zkoušel jsem všechno možné, ale bezúspěšně. Nevíte prosím někdo, jak na to? Děkuju.

Odpovědi
isteron

Cez data kábel z mini usb telefónu do usb v pc. Keď si nahrá patričný ovládač, ukáže sa pripojený mobil na stránke pripojených zariadení. Prípadne postupovať podľa manuálu k mobilu.

mojitek

anebo si stáhni z google play aplikaci (zdarma) se kterou to jde posunovat přímo v telefonu-např: File Manager nebo Total Comander nebo správce souborů..