M.a.j.k.e.e.

Jak přesunout aplikace na sd kartu?

Ahoj,
prosím o radu, jak přesunout aplikace na sd kartu? mám prestigio multipad4, clean master mi to nabízí, ale přesměruje mě do Nastavení, kde mám kliknout na možnost Přesunout na SD kartu, ale to tlačítko tam chybí. Nevíte prosím, co s tím?
děkuju

Aještě doplňující otázka – jak aktualizovat na kitkat?
děkuju

Odpovědi
JJp

U tohohle přístroje vážně netušim, ale u většiny telefonů je odpověď jednoduchá: nelze.

Lépe řečeno lze, ale jedině s povolením root práv telefonu… S malým úsilím to během 5 minut vygooglíš.