Weroniq

jak přestat se škrábáním strupů?

vždycky nevědomky nebo často i vědomě strhnu a rozškrábu každý stroupek co se mi kde udělá a pak tam mám ošklivé jizvičky.. jak s tím přestat? je to blbý zlozvyk

Nejlepší odpověď
anonym

Ja vam dam , ze nevedomky. Pekne vedomky. jen to svadite na nevedomky. ! 🙂 Drbat se musite zacit prestat v hlave !! Mozek da pokyn ruce : Drbej. ! Vy musite dat mozkem mozku pokyn : nedrbej. ! 🙂 A uvidite kdo vyhraje. -iv-

Další odpovědi
klikihak

Přelep si ho náplastí, pokud se přistihneš jak si drbeš náplast, není to nic hroznýho, tak se podrbeš no ale důležitý je že si ho nerozškrábeš. A pokud se jedná o strupy větší, zkus se drbat kolem nich když tě to bude svědit. Jinak už si musíš prostě říct dost, nechci se drbat, vydržet to. Ale né každej na to má dost silnou vůli. Stejně jak všechno ostatní.. Chlast, bolest, kouření, kousání nehtů, lupání kloubů, všechny zlozviky atd. všechno je to jenom v hlavě. Vůle, to je to co nám ve 21. století chybí

venkovan

Na ruce nasadit rukavice a ty natřít chilli papričkou.

žolik

zavazat ruce,musíš se kontrolovat a vše pujde.

Zdroj: žolík