Pralinka4

Jak přestat s křičenim ze snu nad ránem?

Většinou nad ránem,když se mi něco zdá,tak začnu křičet ze spaní. Už si na to stěžuje brácha,a obudí to pomalu celou rodinu 🙂 Navíc jedem na školní pobyt,a bojím se,že bych zase začala křičet,a ze je to obudi-což nechci. Nevíte co mám dělat,aby to přestalo?

Nejlepší odpověď
arygnoc

pokiaľ máte nočné mory, je vhodná návšteva minimálne psychológa, prípadne i psychiatra.

iný spôsob odstránenia problému neexistuje.

;-Q

Další odpovědi
Beer4Real

Těsně před spaním si zalep pusu izolačkou.

PetrXY

Jsou lidé, co ze spaní mluví anebo křičí. Podle mne se s tím dělat nic nedá. Pokud máš s tím opravdu nějaké velké potíže, tak se řiď odpovědí od „arygnoc“.