sesednizkola

Jak přestat pít v tomto případě?

Představte si, že.. se vždycky ožerete, sami, tak nějak neplánovitě si dáte pivko a prostě další je lepší než předchozí a najednou jich máte dvanáct v sobě. Druhý den je vám blbě, vstanete k obědu a koupíte si za poslední dvacku citron do čaje na kocovinu. Už nikdy nebudete pít a zvracíte, když někdo kolem vás projde s cigárem. Druhý den otrne a stane se to znova…znova a znova…pak dva dny nic a zase znova.

Existuje na světě lék, který vyléčí člověka z chuti dát si při 30 stupnich ve stinu pivo?

Jak se dá přemoct do konce života ta neskutečná žízen, to sucho v krku, ta napjatost a nuda co maji alkoholici? Touha po zábavě, lepsim zivote a hlavne sebevedomi ktere nemaji, ale alkohol jim ho dava, je postupne zabiji. Pomuze antabus? Hospitalizace? Jak se dá přestat pít neNešporovsky?

Nejlepší odpověď
Kepler

„Smutek jen stěží utopíš v alkoholu. Bývá totiž zatraceně dobrým plavcem.“

  • Lech Przeczek

„Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích“

  • Jára Cimrman

„Škoda, že jediní lidé, kteří by dovedli řídit národní hospodářství, sedí v hospodě u piva.“

  • Milan Růžička

To jen tak na úvod. Jestli máš pocit, že tě to už přemáhá, hospitalizace je jen pro krizové případy akutní intoxikace alkoholem, které by mohly skončit smrtí. Jít dobrovolně do protialkoholní léčby nemá zpravidla dlouhodobý efekt, jen to definitivně zničí tvou pověst. Antabus a docházet ambulantně pomoci může. Ale rozhodující je vlastní vůle. Poznal jsem pár frajerů, kteří to dokázali, dokonce i bez antabusu.