sunchAtor

Jak přestat jíst brambůrky?

Jsem závislá na brambůrkách

Nejlepší odpověď
marci1

Nekupuj si je, ani nikdo v Tvé domácnosti. Stačí je nahradit něčím „zdravým“. Pojídejte třeba vlašské ořechy, mandle, slunečnicová semínka, popcorn (bez másla a cukru), rýžové nebo kukuřičné chlebíčky apod. 🙂

Další odpovědi
Mortin

Já jsem byl závislý na sladkostech ruzného typu, a kdykoliv jsem dostal chuť na sladké, tak jsem si udělal rýži. Rýže má takovou neutrální chuť, což mně vyhovovalo.

zjentek

jedině se jimi nacpat tak, že už nemůžeš ..je to jediná finta, ostatní selhávají.

anonym

Musíš být silná a prostě si je nekoupit.
Jiná rada asi na to neexistuje,nebo je nahraď něčím jiným a lepším.
Ovocem,oříšky,se­mínky.

Lukáš Rusek

jes něco zdravého a nekupuj si je já je přestal jíst a skusil jsem okurku osolenou a rajče s pepřem no co na to říkáš lepší ne aspoň přestaneš mít chuť na to slané (nezdravé) když budeš mít slanou zeleninu :)

led

Jednodušeji to snad ani nejde:
nejíst je.
Proč? Nedívat se na brambůrky s pocitem hladu, jenom koukat na ně, jako na tovar, co přináší obchodníkům nemalé zisky. Proto.

střevo

to nejde ty se musej sežrat až dokonce dej si k nim vosolenou vokurku ať ti líp kloužou do břycha

pucipuci

Začít jíst tyčinky,nejsou tak mastné a takový velký balik tenkých tyčinek z Billy taky na chvíli zabaví a je i levnější.

Luxx

zkus alternativu http://recepty­.vareni.cz/chip­sy-z-cervene-repy/