Avatar uživatele
sunchAtor

Jak přestat jíst brambůrky?

Jsem závislá na brambůrkách

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, da ny, Lukáš Rusek před 3112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nekupuj si je, ani nikdo v Tvé domácnosti. Stačí je nahradit něčím „zdravým“. Pojídejte třeba vlašské ořechy, mandle, slunečnicová semínka, popcorn (bez másla a cukru), rýžové nebo kukuřičné chlebíčky apod. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mortin

Já jsem byl závislý na sladkostech ruzného typu, a kdykoliv jsem dostal chuť na sladké, tak jsem si udělal rýži. Rýže má takovou neutrální chuť, což mně vyhovovalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

jedině se jimi nacpat tak, že už nemůžeš ..je to jediná finta, ostatní selhávají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musíš být silná a prostě si je nekoupit.
Jiná rada asi na to neexistuje,nebo je nahraď něčím jiným a lepším.
Ovocem,oříšky,se­mínky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukáš Rusek

jes něco zdravého a nekupuj si je já je přestal jíst a skusil jsem okurku osolenou a rajče s pepřem no co na to říkáš lepší ne aspoň přestaneš mít chuť na to slané (nezdravé) když budeš mít slanou zeleninu :)

Upravil/a: Lukáš Rusek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jednodušeji to snad ani nejde:
nejíst je.
Proč? Nedívat se na brambůrky s pocitem hladu, jenom koukat na ně, jako na tovar, co přináší obchodníkům nemalé zisky. Proto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

to nejde ty se musej sežrat až dokonce dej si k nim vosolenou vokurku ať ti líp kloužou do břycha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Začít jíst tyčinky,nejsou tak mastné a takový velký balik tenkých tyčinek z Billy taky na chvíli zabaví a je i levnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

zkus alternativu http://recepty­.vareni.cz/chip­sy-z-cervene-repy/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek