Zvědavý

Jak přesně zemřel herec Brendon Lee ??

Syn jednoho z největších mistrů kung-fu Bruce Leeho.

Nejlepší odpověď
briketka10

Šlo o jednu z posledních scén, do konce natáčení zbývalo jen osm dní.

Z neznámých důvodů však však byly slepé náboje ve zbrani vyměněny za ostré. Po výstřelu byl Brandon okamžitě převezen do nemocnice, kde se podrobil šestihodinové operaci. Kulka však prolétla břichem a uvízla v páteři a přes veškerou snahu lékařů Brandon v nemocnici umřel.

Zdroj: http://xman.id­nes.cz/nejzahad­nejsi-umrti-celebrit-djx-/xman-styl.aspx?c=A091112­_140122_xman-styl_fro

Další odpovědi
Nykki

No když se tošila poslední scéna Vrány, tak měla být jeho postava zabita kulkou do břicha.. Z dosud navysvětlených příčin však v pistoli byla ostrá kulka, která mu byla vstřelena do břicha a uvízla mu v páteři a přes veškerou snahu lékařů se ho nepodařilo zachránit. Nevím co víc chceš slyšet, všechno je dohledatelné na internetu..