Jak přesně vstoupit do cizinecké legie?

Řeším pouze otázku peněz – kterých moc nemám. Totiž – četl jsem, že v případě neúspěchu mi cestu domů zaplatí. Na to se mohu spolehnout? Dále pak nábor – ten je tedy možný kdykoliv – hned teď? Jediná možnost, jak se přihlásit je se přímo stavit. Ovšem nepřijmou-li mě hned, opět se mohu spolehnout, že budu mít kde žít? Pročež – postačí mi peníze pouze na cestu tam? Kam bych tedy měl vyrazit? (Bude zajímavé bloudit po Paříži.)
Doplňuji:
Ano, přesně to jsem četl. A není tam jasně uvedeno kolik budu minimálně potřebovat peněz, jak se to řeší, budu-li čekat na nějaké schválení/… (V informacích na stránkách legie je, že mohu až 14 dní čekat v nějakém předvýběrovém řízení – avšak to bych žil již zajištěn legií?) Zkrátka situaci jsem vyložil jasně – sesmolím peníze na cestu, ovšem pak bych měl leda na nějaký motel na pár dní… Také není zcela jasné, zda jdu rovnou do jediné budovy, či zda budu muset obcestovat více věcí… (Na oficiálních stránkách jsou 3 druhy budov a od každé zase několik adres.) Proto jak píši – spíše než bloudit po Paříži chci mít již nyní jasno co vše budu muset zařizovat a na co se (finančně) připravit… Koukal jsem i na dopravu – zdá se, že se vyplatí letenka, ovšem internet rád kecá. Jestli něco nechápu (jsem natvrdlý), tak se omlouvám. Jen nechci skončit v cizím státě bez peněz… :D

Odpovědi
Emefej

Viz odkaz ve zdroji.

Zdroj: http://www.spec­naz.cz/cizinec­ka-legie/cizinecka-legie-nejzadanejsi-rady/

jáára

Rozhodně běž,
neváhej. peníze nepotřebuješ, jenom na cestu tam

led

Najprv si overte, či môžte ako občan Českej republiky slúžiť v cudzej armáde. Niektoré štáty, napríklad SR, to nepovoľujú. Možno to len s prezidentským súhlasom.