Zvědavý

Jak přesně urazil Charlie Sheen producenta Dva a půl chlapa Chucka Lorreho ??

Odpovědi
iceT

producent prý nedělal svou práci,ale bůhví jak tomu bylo ve skutečnosti
http://revue.id­nes.cz/charlie-sheen-pomluvil-produkci-dva-a-pul-chlapa-nataceni-se-zastavuje-1z0-/lidicky.aspx?c=A110225­_100507_lidic­ky_nh

led

Nejde ani tak o formuláciu, bolo treba riešiť nejakým problémom Charlie Sheena a táto verejná „urážka“ bola pekná zámienka k riešeniu.
Uraziť možno len človeka, ktorý sa chce nechať uraziť.
K urážke musite mať spoluprácu najmenej dvoch ľudí – urážajúceho a urazeného.

MarcelaM.

řekl mu že je kokotskej žid :D