panenka

jak přesně si změnit flexistrop

Dobrý večer nastavila jsem si flexistrop u vodafonu na 800kč dnes mě to hlásilo že už jsem ho dosáhla prý si ho můžu změnit a zvýšit ale nevím jak poradíte mě děkuji
Doplňuji:
A ty výdaje pod kontrolou najdu kde ?zkoušela jsem se tě přihlásit do samoobsluhy a ukazuje se mě " Do Internetové samoobsluhy můžete vstoupit pouze s aktivním číslem v síti Vodafone.přitom Vodafon mám a mám paušál děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsou zádrhele tohoto druhu a nejde to po netu, je asi nejschůdnější si ráno zajít na nejbližší obchodní místo Vodafone,

Další odpovědi
žmufi

Přihlásit se do samoobsluhy (http://www.vo­dafone.cz/). Pak záložka Výdaje pod kontrolou a tam se dá nastavit výše FlexiStropu.

panenka

zkoušela jsem se přihlásit pardon za chybu