Klára K.

jak přesně se starají o vlasy ty lidi, co je mají úplně všechny nabarvené na nějakou neobvyklou barvu?

Čím dál víc vidím ve městě chodit lidi, kluky i holky, co mají úplně šechny vlasy nabarvené na nějakou nepřírodní barvu (např. modrou). Já mám také nabarvené vlasy, ale jen jeden pramínek, který mi odrůstá.
Chtěla bych se zeptat, jak to ty lidi dělají, to musí pokaždé, když jim vlasy trochu narostou, zajít ke kadeřníkovi, nechat se odbarvit a pak zase nabarvit, případně to dělají doma? Vždyť přírodní kořínky vlasů mohou být vidět klidně i po týdnu nebo dvou, tak jak to dělají, že jim kořínky nejsou vidět? Je na to snad nějaký fígl?
Děkuji.

Odpovědi
marketa54321

Přesně, jak píšeš, kořínky budou odrůstat a každých cca 6 týdnů se chodí na dobarvování. Pokud má dotyčný světlé vlasy, stačí mu nabarvit tou modrou barvou. Pokud má tmavší, musí se nejdříve odbarvit peroxidem a pak nanést modrá, protože na tmavší světlejší nechytne. Po týdnu odrosty zatím moc znatelné nejsou a ani po druhém bys je nemusela poznat, pokud bys člověku vyloženě nezkoumala hlavu.

anonym

Někdo si umívá hlavu 1. za14 dní,aby mu neslezla barva a čerstvé dready to samé.

Baromut

Tyhle neobvyklé barvy jsou většinou barveny gelovou barvou, která se po pár umytích vymyje. Dobarvují si tedy vlasy třeba každých 14 dní komplet celé.