Jak přesně má vypadat žádost o vrácení peněz za letenky?

lety byli zruseny kvuli erupcnimu prachu,mam narok na vraceni penez s tim,ze je na strankach letecke spolecnosti uvedena pouze prislusna adresa,ale vzor zadosti o vraceni penez ne.Takze me zajima jak to ma byt formulovano a co vse musi byt uvedeno.

Nejlepší odpověď
Luss

Zadala jsem o refundaci letenek parkrat v zivote a nikdy na to nebyl presny formular. 1) bych se zeptala primo na infolince te letecke spolecnosti, co presne mate poslat a kam. 2) pokud by nebyl jimi predepsany formular, napsala bych, ze zadam o refundaci letenky (rezerv.cislo) jmena cestujicich, cena, plus bych prilozila elektronickou letenku k tomu. Jeste bych treba uvedla, ze let byl zrusen z techto duvodu. To bych poslala jednou mailem na reklamace a jednou postou doporucene. A pak, kdyby dlouho vahali s odpovedi: urgovat, urgovat a urgovat…