bolak

Jak přesně fungujou trial verze, co kam se zapisuje že verze vydrží jen 30 dní?

Existuje nějakej systém na to, jak u jakýhokoli programu tudle 30denní pojistku vypnout?

Odpovědi
anonym

Do registru, vyházet z registru vše co se týká prg. Taky fungovalo dát systémový čas dopředu, třeba na rok 2013, nainstalovat a pak se vrátit k současnému datu.

mosoj

Přeci se nechceš zařadit mezi zloděje . I když to v dnešní super společnosti tak mimořádné zase není – bohužel.

bolak

česílko: s tím registrem to asi nebude takový, mám revo unistallera, navíc jsem se dival i do windowsáckýho regeditu a stejně, když to nainstaluju znovu, tak mi to píše že trial verze vypršela…

s tím datumem jsem to nezkoušel, nicméně to by se muselo ještě před instalací, a to už je pozdě…

mosoj: proč hned tak silná slova? tady aby už se člověk pomalu bál na něco zeptat…