fyziq

Jak přeskočit heslo do počítače?

Doplňuji:
Potřebuji se dostat do jednoho počítače (není kradený ani nic) A nevím heslo k u. účtu, myslím, že tam je windows 7. Šlo by to klávesou F8– nouzový režim a pak jako administrátor?

Nejlepší odpověď
gecco

„hopsáááá“

Jaké heslo, do ´čího´ počítače…

Nenech se vysmát, že ti tady někdo (včetně mne) poradí crack(ování)…
;-DDD

Další odpovědi
Lamalam

Jaké heslo? Heslo v BIOSu lze „přeskočit“ dočasným vyjmutím baterie ze základní desky.

www

Přihlásit se jako správce. Tedy v tom případě, že je PC takto nastaven 😉

jáára

jpau – seš levnej – kazíš ceny
Doplňuji:
pokud de někomu o data, dá i 10× víc.
když nedá, tak nedá. jeho problém

Funna

nějak nepíšeš, jaké heslo a kde…a jestli myslíš přihlašování se k účtu při startu bez hesla, tak ve vlastnostech uživatelského účtu…