PH

Jak přepravit pár kusů nábytku?

Jedná se o malé skříňky zhruba 1×1×1,6 m a televizní stolek a vzdálenost 140 km. Nemám auto, PPL apod. mi to nepřepraví buď kvůli váze nad 5O kg nebo kvůli skleněným částem. Stěhováci jsou zas drazí, protože to není ani půlka jednoho pokoje, takže za tu cenu se to nevyplatí… Existuje nějaký způsob?

Nejlepší odpověď
Drap

Existuje. V tomto případě nejlépe využít nějakého známého nebo kamaráda. Další možností je půjčit si auto, pokud máš řidičák a nebo taxi. Další možností je přeptat se nějakého dopravce s dodávkou v okolí.
Doplňuji:
Před časem jsem řešil podobný problém. Dohodl jsem se s řidičem dodávky, který jezdí pro dřevařskou firmu montovat nábytek. Hoši to naložili, zabalili, upoutali převezli asi 70 km, složili, přenesli do bytu . Doslali svačinu a řekli si o 1000 kč. Vzali to na spáteční cestě, takže chtěli jen za jednu cestu.

Další odpovědi
tekumseh

Co třeba si půjčit dodávku v půjčovně?

hanulka11

Existují soukromníci s dodávku ,kteří vám věci rádi přepraví – vy si to dobře zabalíte a oni to převezou.

anonym

  1. Tak to dej na vozík a připrav se na dlouhou cestu do konečné cíle.
  2. Zavolat auto dovozce, nejlépe známého, se kterým se můžeš domluvit na ceně. Ten dopraví na určité místo nějaké těžké věci.

Petunia

No za mě bych volila levnější metodu s méně starostma – stěhováky:

http://www.lev­nestehovani.cz

nebo dražší metodu s více starostma – půjčení dodávky nebo vozíku:

http://www.ac­dodavky.cz

honza19hk

co takhle si půjčit auto,tedy pokud máš papíry.