punker

Jak přepočítat m2 na m3?

Dobrý den, poptával jsem polystyren na zateplení domu v m2 a v nabídce mi to spočítali v m3. Nevím co s tím, poraďte prosím, jak to přepočítat. Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
Quimby

tak když chceš zateplit třeba stěnu o obsahu 10 m2 tak ten polystyren má nějakou hloubku a to je ten třetí rozměr. Když je teda stěna 5×2m a chceš 10cm vrstvu polystyrenu tak je to 5×2×0,1 což je 1m krychlový polystyrenu.

Další odpovědi
Emefej

Když nezadáš tloušťku, tak to vypočítat nejde.

Drap

Podle tloušťky polystyrenu. Deseticentimetrový bude 10 m 2 jeden m3