olm

jak prepnout tv z rezimu dvd

ukoncim dvd a nejde mi tv,pouzil jsem tovarni nastaveni a porad to nejde,problem bude asi velmi jednoduchy,ale nemam s tim zkusenosti
Doplňuji:
tv grundig vision 7 327950t
predpokladam,ze kdyz fyzicky dvd odpojim tak se zabyvat propojenim nemusim

Odpovědi
Dochy

Obávám se že bez dalších informací vám nikdo nepomůže. Mezi základní patří alespoň přesný typ zařízení které používáte a příp. způsob propojení.
Doplňuji:
A co tlačítko TV na dálkovém ovladači?

marci1

Nevím jestli Vám to pomůže, nejsem odborník, ale já mám na ovladači tlačítko „domů“ a potom nastavím z „DVD“ na „sledování televize“.