Jak přepnout TV?

Jsem u dcery. Momentálně sama s vnučkou. Mladí mají TV (setobox).Včera jsem sledovala ČT1, ale teď ráno se mi ukazují samé německé programy (a Nova)a u ostatních (ČT1,ČT2 atd.) se objeví text „žádný signál“ a nic! Zkoušela jsem různé funkce na ovladači, ale nedaří se mi přepnout na včerejší režim.
Doplňuji:
Děkuji za rady, nevím jak se mi podařilo, ale už to funguje. 🙂

Nejlepší odpověď
radce

Set-top box na co? Na pozemní vysílání, kabelovku nebo satelit?
Pokud na satelit, možná jste přepnula na příjem z jiné družice…

Další odpovědi
Pájo

Základem je zapnutý set-top box.
Stanice pak volíte ovladačem set-top boxu (ne televizním).
Doplňuji:
…když je člověk šikovnej, jde to samo ;)

P.S.: Jste hodná, že mladým hlídáte. Je to super, když to jde. Mějte pohodový den.

anonym

Typ televize a setoboxu není? To si máme vycucat z prstu?