DusanOrlik

Jak přepnout mobil na UMTS(3G), nebo kde stáhnout?

Radili mi ze mam prepnout na UMTS protoze stahuju z mobilniho internetu a strasne dlouho trva stahovani,napr. LADY GAGA-JUDAS.MP4 .PROSTE VIDEOKLIP.Diky moc za radu.

Nejlepší odpověď
DDarent

přrpnout, se tak doslova říct nedá… tvůj operátor musí mít podporu 3G ve tvém městě, ak se jednoduše automaticky připojuje nato…
Doplňuji:
(a místo připnout, sem napsal přrpnout..... vim o tom...... jenom aby zase někdo neměl hemzy…)

Další odpovědi
blesk26

Přesně tak, přepnout se nedá, to by se ti mobil připojil sám.

Pokud stahuješ na mobilním internetu, tak přes EDGE to je porod, to je dobré tak na maily, případně hodně pomalé prohlížení webu.

Přes 3G to je už rychlejší, nicméně většinou to je dobré taky akorát na prohlížení webu, na stahování to prostě není. Nemluvě o tom, že máš určitě nějaký FUP na objem dat, takže když toho stáhneš moc, tak ti tu rychlost omezí úplně …

Pokud si chceš stáhnout video a pokud to tvůj telefon umí – připoj se přes wifi ;)