BS31

Jak přepnou na německý prohlížeč? (výsledky atletů)

Ahoj, jak bych se mohla dostat na čistě německý prohlížeč? abych se tam pohybovala čistě jen a jen německy, potřebuji se nějaký způsobem dostat k výsledkům německých atletů na ME v atletice… kolik mají medailí uspěchy, neuspěchy.. atd.. (atletiku nesleduji, ale jsou pro mě důležité ty výsledky)

Nejlepší odpověď
Pepa25

Na to nepotřebuješ prohlížeč, stačí kliknout na správnou stránku. Pokud to chceš v ausgerechnet němčině, můžeš třeba tady:
http://de.wiki­pedia.org/wiki/Le­ichtathletik-Europameister­schaften_2014