smoulinkaq

jak přenesu do samsungu přes bluetoch hry? bluetoch mam koupený a n ainstalovany

Odpovědi
anonym

A není to lepší přes kabel USB nebo vložit kartu do PC a přetáhnout na ní?. Zapoj BT do PC, po najdění je musíš napárovat MT s PC. v systray se objeví ikona BT, modrá s bílou kostrbatou osmičkou. Klikni, otevře se okno, dej přidat zařízení, v MT zapni BT a měj je otevřený všem (jde o první napárování). Po najdění MT klikni spárovat (tak nějak), chce to heslo (zvol si sama), to zadej a v Mt to chce taky, zadej to samé heslo a potvrď. Od této chvíle je máš spárované a můžeš mít BT neviditelné, přesto můžeš posílat soubory do/z PC/MT.
MT – mobil
PC – počítač
BT – bluetooth