Lilinka B

jak přenesu data z iphone do lg nexus?q

Nejlepší odpověď
Bedy

Z iPhone to zkopírujte do počítače a z počítače pak do Nexusu. Nebo je možnost ta data z iPhonu nahrát někam do cloudového úložiště a z něj to stáhnout do Nexusu.

Přímo z mobilu do mobilu to nepůjde – iOS je až moc uzavřený systém a nedovoluje posílání souborů přes bluetooth do jiných zařízení, než s iOS.

Další odpovědi
Jsemtady

Jaka data? Kontakty by meli jit ulozit do souboru a ten si preposlat, pripadne je mozne ze i iphone zvladne sync pres google a to by pak stacilobse na lg prihlasit. Sms nejspis nezazalohujes, na to asi bude v itunes aplikace ktera ti to ulozi do souboru a ten pak do pc. Aplikace a hry nejsou kompatibilni. Mp3 a videa, pripadne knihy atp. ti itunes uklada do slozky v pocitaci, staci synchronizovat s pc, to pak jen prekopirujes do telefonu. Kalendar atp. by mel jit synchronizovat pres eychange od ms, zase by melo stacit se prihlasit v druhem tel. Nekteri operatori umi zalohu dat, to bys musela na znackovou prodejnu.
Myslim ze bedy ma pravdu v tom ze nebude existovat snadna cesta napric ruznymy systemy.

Razza

Jestli myslíš kontakty a kalendář, tak nejlíp asi přes synchronizaci účtu na Googlu, jestli aplikace, tak ty musíš koupit, resp. nainstalovat znova, protože oba telefony mají úplně jinž operační systémy a může se ti klíďo stát, že taková aplikace pro novej foun ani nebude, nebo bude od jinýho výrobce.