Miniem

Jak přenést složku v PC na jednom profilu do druhého?

Mám třeba složku Fotografie a chci ji z profilu X přenést na profil Y, jak to udělám? S normálním vyjmutím nebo zkopírováním to nešlo. Díky za radu :)

Nejlepší odpověď
badisko

coze?…z profilu ?..myslis uzivatelskeho uctu?…povol zdileni slozek a dej ji do zdilenych …ne?…ikdzy ja to hodim na flesh a mam klid…ty se zobrazujou na vsech profilech …

Další odpovědi
led

Všetky adresáre, ktoré nie sú v uživateľskom adresáre (dokuments and settings), označeným menom (názvom) užívateľa, sú spoločné pre všetkých ďalších užívateľov prihlásených v počítači.
Vytvorte si napríklad adresár Data, alebo Dokumenty a spoločné súbory premiestnite do tohto adresára.

jpau

zdílených ☹

Můžeš to dát kamkoli třeba přímo do kořenové složky (chápej jako např. disk C: v tomto počítači – kdy si tam můžeš udělat např. složku Fotografie a uvidí ji každý user).