Dyaeblenus

Jak přemýšlí člověk, který je od narození slepý i hluchý?

Často jsou diskuze o tom, jak myslí hluchý člověk. Odpovědí většinou bývá to, že přemýšlí pomocí obrazů, které si v mozku vytvoří. Jak ovšem může přemýšlet člověk, který nikdy nepoznal zvuk ani obraz?

Nejlepší odpověď
Drap

Ty také dokážeš přemýšlet i o věcech které jsi nikdy neviděl. Stejně tak přemýšlí takto postižení.

anonym

Takový člověk má zajisté omezené možnosti,ale když je to žena po přechodu s 5 rukama a 7nohama tak to také nevím.