huxa

Jak „přemluvit“ zpěváka, aby se mnou udělal rozhovor?

Chtěl bych jednomu nejmenovanému zpěvákovi položit pár otázek a následně je vložit na jeden herní server, kde by si to lidé následně přečetli, nejsem v těchto věcech ale moc zběhlý, poradili byste mi prosím, co mu napsat jako „úvodní“ zprávu, aby mi odpověděl na následné otázky? (píše si občas se simpatizanty na jeho facebookové stránce)

Nejlepší odpověď
Damiana

Tak v první řadě – On s tebou rozhovor dělat nebude, možná ti ho poskytne. To je rozdíl. Protože v tebou zmiňovaném případě by šlo o to, že on by se ptal tebe. Pokud chceš klást otázky psanou formou – zlepši češtinu. Se sImpatizanty(!) nebudeš vypadat dost důvěryhodně.
Záleží na tom, jak moc je onen interpret známý a zda se o jeho PR nestará někdo jiný – i na ty otázky na FB může někdo odpovídat za něj. Oslovit ho můžeš jedině upřímností – že ho máš rád, jsi jeho fanoušek a zajímal by tě jeho názor na některé tvé otázky. Pozor ale s šířením poskytnutého rozhovoru dál. K tomu ti musí dát souhlas, jinak můžeš mít problémy.

Další odpovědi
Drap

Co asi ? Nejprve se ho zeptat zda by neposkytl odpovědi na několik otázek a otázky přiložit.