Ljůca

Jak přemluvit tátu, aby nám dovolil kotě?

ahoj. Se sestrou jsme se vyhlidly kote, (upozorneni – nejsem ta, co o kockach nic nevi) ale tata nam ho nechce dovolit. Mama nakonec povolila, ale konecny slovo ma stejne tata. Nevim, jak to mam rict. Pocitam s tim, ze koce neni na dva mesice, ale treba na patnact let. Vim, vaze se k tomu zodpovednost, ale ja se o ni hodlam postarat. Prosim o radu. Jak premluvit nepremluvitel­neho tatku?

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

tady je každá rada drahá :)
co zkusit nabídnout nějakou protislužbu nebo naopak ústupek ? Něco jako budu mejt nádobí, uklízet, nebo budu mít lepší prospěch. To se špatně radí, když člověk nezná vztahy v rodině, ale šel bych cestou kompromisů. Rozhodně nevyhrožujte třeba že skočíte pod vlak nebo utečete z domova :) Přeji vám ať to vyjde – už kvůli tomu kotěti…

Další odpovědi
Emms

Ahoj :). O tvém problému hodně vím :). Zkusila bych na ně netlačit a neříkat jim hlavně o riziku. No…jinak si zkus najít někoho z rodiny, který třeba zvíře má a popřípadě, kdyby jste ji nakonec měli ji mohli dávat hlídat, ať ti někdo z rodiny pomůže je přemluvit :).

Lucule13

tak mu prostě řekni že on se o to kotě starat nebude ,ale ty se setrou,já jsem taky když sme chtěli psa řekla tatkovi že se o to zvíře starat o nebude ale ty ano!