Doomik

Jak přemluvit rodiče k naušnicím

mám zlazy v uších už 13 let
Doplňuji:
http://www.blin­gstar.cz/kata­log/237-hip-hop-nausnice-square-briliant-exclusive-e237.html

Odpovědi
Radek123

No nejlepší by bylo asi to, aby jsi si naušnice sama koupila :) Nebo je zkus poprosit a možná to vyjde :D

Děda Louda

Nevím, jestli by je nosili s nadšením. Já mám žlázy daleko déle než ty, ale takovéhle nápady mě nějak míjejí.

anonym

Nie „přemluvit rodiče“, ale dohovoriť sa. Je to otázka komunikácie.
je mi tu nejasné, komu tie náušnice: rodičom, sebe (dievča / chlapec)?

anonym

nevím, co to znamená, mít žlázy, asi nějaký zdravotní problém, prostě žlázy, taky nevím, kolik ti je, že potřebuješ souhlas, asi ještě málo, no a pokud jde o výběr podle toho linku, tak ..... každý má své gusto…:-))