Liki Nek

Jak přemluvit rodiče, abych si mohl koupit kryt?

Možná vám to přijde stupidní, ale rodiče mi nechtějí povolit koupi krytu za své peníze.. Není ani nijak extra drahý, rodiče argumentují tím, ze už jeden mam, jenže ten telefon moc neochrání.. Díky za odpovědi..

Odpovědi
NemámJméno

Jsou to tvoje peníze měli by ti dovolit to koupit když si to sám zaplatíš

Hawajka

Dokaž rodičům že o kryt hjodně stojíš a řekni jim, že nedej bože když ti telefon spadne na zem tak to ten starý kryt neuchrání a mohl by se odřít, proto chceš nový.